poniedziałek, 4 stycznia 2016

Noworoczny rozrachunek ;)

Miniony rok był dla mnie szczególny pod wieloma względami. Większość marzeń związanych z jego przebiegiem udało się zrealizować, co napawa mnie niemałym szczęściem! :) Dużą satysfakcję przyniosło mi kontynuowanie blogowej pracy i choć czasu ubyło, to chęci do prowadzenia strony pozostają niezmienne. Wyznaczyłam nowe cele, ale daję sobie też odrobinę luzu w tempie i procesie ich urealniania. A apetyt mam niesłabnący co, mam nadzieję, będzie tu owocowało! ;)

Krótkie, fotograficzne podsumowanie 2015 roku dało mi powód do wewnętrznego zadowolenia. Przypomniałam sobie wszystkie smaki i chwile, które udało się uchwycić. Czasami w nerwach, a czasami nie tak, jakbym sobie tego życzyła. Ale mimo wszystko czuję radość na widok tych kolorowych i apetycznych zdjęć. Zaspokoiły w sposób wystarczający moją, zdawałoby się że trudną do pogodzenia, inżyniersko-artystyczną duszę ;)

Dziś prezentuję dwa zestawienia. W każdym znajdziecie 12 dań. Pierwsze z nich wskazała mi blogowa statystyka - to te przepisy, po które Wy sięgaliście najczęściej przez ostatni rok. Drugi przegląd to moje osobiste uzupełnienie topowych propozycji. Zanim zaleję Was kolejną kulinarną falą, przyjrzyjcie się im proszę. To są smaki po które naprawdę warto sięgnąć.

Dobrego dnia i... dobrego roku ;) - Ania 


12 przepisów lubianych najbardziej przez Was Drodzy Czytelnicy :)
12 dań, które koniecznie musicie jeszcze wypróbować!2 komentarze:

  1. w ramach postanowień noworocznych postanawiam wypróbować wszystkie po lewej i prawej :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trzymam kciuki żeby się udało i smakowało! :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...