piątek, 9 maja 2014

zajrzyjcie 17 maja na Główne Miasto!

Dziś trochę o inicjatywie, w którą od jakiegoś czasu jestem zaangażowana, a której pierwszy finał już za niewiele ponad tydzień! Dopinają się ostatnie sprawy, zapadają ostateczne decyzje... W planie dobra zabawa i dużo pyszności! Lokalizacja w końcu wybrana, można dzielić się szczegółami - zapraszam do lektury :) 


Wraz z pięcioma blogerkami podjęłyśmy wyzwanie i dołączyłyśmy do międzynarodowej akcji Restaurant Day, która cyklicznie odbywa się w wielu miastach na całym świecie. Pomysł ma jednoczyć miłośników kuchni i stwarzać im możliwość bezpośredniego dzielenia się kulinarną pasją z innymi. Jako, że nas specjalnie nie trzeba namawiać do częstowania, stawimy się w komplecie i z radością ugościmy każdego, kto nas odwiedzi!

Miejsca na realizację imprezy użycza nam zaprzyjaźnione stowarzyszenie FRAG (Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej), mające swoją siedzibę na Głównym Mieście, przy ul. Ogarnej 118. Przed drzwiami organizacji wystawimy stoły uginające się pod ciężarem pysznego i różnorodnego jedzenia i picia. Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie! Dodatkowo gwarantujemy miejsce do posiedzenia i poleżenia, wesołą atmosferę i widoki na jedną z ciekawszych i ostatnio coraz modniejszych ulic miasta :) W razie niepogody azyl znajdziemy wewnątrz kamienicy. 

Jest to Nasze pierwsze wydarzenie tego typu - wkładamy w niego mnóstwo serca i energii, mając nadzieję, że jednodniowe restauracje staną się tradycją trójmiejską oraz nową formą spotkań i spędzania czasu z przyjaciółmi. 

W ramach bliższego zapoznania odsyłam Was dzisiaj do stron moich towarzyszek. Znajdziecie na nich mnóstwo inspirujących przepisów i sami przekonacie się, na jakie pyszności możecie liczyć już w następną sobotę.

MAGDAeat this blog

W imieniu swoim i Dziewczyn bardzo serdecznie zapraszam więc wszystkich Czytelników i Przyjaciół bloga. Będzie mi bardzo miło Was zobaczyć, zapoznać ze zwariowanymi kulinarnie kompankami i poczęstować rzeczami, którymi dotychczas dzielę się z Wami na szklanym ekranie. 

Zarezerwujcie sobie czas na mały sobotni spacer po pięknym Głównym Mieście i odwiedźcie koniecznie Naszą jednodniową restaurację "Mi smakuje". Startujemy 17 maja w południe! Liczymy na dobrą zabawą i Waszą obecność! :)

Życzę Wam dobrego weekendu (mój minie własnie na załatwianiu ostatnich spraw organizacyjnych!), a na koniec zerknijcie jak Restaurant Day wyglądał do tej pory na całym świecie! (źródło fotografii: internet)


8 komentarzy:

 1. Aniu, pieknie napisalas :) nie moge sie doczekac soboty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) musiałam się trochę ograniczyć, bo pisać o naszym wydarzeniu mogłabym dużo, tylko kto chciałby czytać?! Będzie extra i tyle! :)

   Usuń
 2. Wspaniała inicjatywa!! Życzę dobrej zabawy i ładnej pogody. Ale myślę, że pogoda przy tak fajnej akcji nie będzie miała absolutnie żadnego znaczenia. Powodzenia!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mimo wszystko liczymy na słoneczny, suchy dzień :) ale schronienie w razie deszczu też mamy, więc nie jest źle!

   Usuń
 3. Na pewno z wielką ochotą i przyjemnością zajrzę DO REstauracji MI smakuje. Już się nie mogę doczekać soboty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo się cieszę! Do zobaczenia :)

   Usuń
 4. szkoda że nie w wawie..... planujcie w przyszłości!!!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niewykluczone, że i do stolicy nas kiedyś wywieje! :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...