środa, 11 marca 2015

na szczególną okazję... PORTRETY...

Dziś zupełnie niekulinarnie, tak na specjalną okoliczność. Poniższy wpis jest już 200 postem na blogu! Sama się czasem dziwię, skąd biorę tyle sił i wytrwałości do prowadzenia strony - niemniej cieszę się z tej regularności, a mam nadzieję, że i Wy ją doceniacie :) Setny wpis uczciłam długim i sentymentalnym opisem roku pobytu w Dublinie (polecam go przeczytać, znalazły się też tam dwa smaczne przepisy - KLIK). Kolejną setkę świętuję tym razem fotograficznym zbiorem kilku portretów, które wykonałam przez ostatnie kilkanaście lat. Większość ze zdjęć jest jeszcze analogowych, samodzielnie wywoływanych w prowizorycznej domowej ciemni... to było tak niesamowicie dawno! 

Szczerze mówiąc nie czuję się najlepiej w tej dziedzinie fotografii - chwytanie w kadrze (zwłaszcza reporterskie) obcych osób zawsze mnie onieśmielało i stresowało. Ale te zdjęcia są wyjątkowe. Przedstawiają osoby bardzo mi bliskie. Możliwe, że obrazy są naładowane emocjonalnie jedynie dla mnie, ale mam cichą nadzieję, że niektóre z nich i Wam się spodobają :)

Dobrej środy!

Teraz patrzę na te portrety znacznie bardziej krytycznie, niż parę lat temu. Wiem, że brakuje im warsztatu, że powinny być lepsze technicznie! Ale dla mnie dziś to nie ma większego znaczenia - odbyłam tęskną podróż w czasie! ;) I już powoli zaczynam się zastanawiać co Wam zaserwować na kolejną setkę :)

8 komentarzy:

 1. Czuję się wyróżniona :* Jesteś Aniu piękną, młodą kobietą o wielu talentach, które pięknie rozwijasz. I są to nie tylko talenty kulinarne, w dziedzinie fotografii czy architektury ! Cieszę się że dane nam było się zaprzyjaźnić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się cieszę! :) Z wykorzystywaniem talentów bywa różnie, ale się staram wykrzesać siły na ich rozwój ;) ściskam mocno!

   Usuń
 2. Piękne portrety i piękne modelki i piękny model :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) To naprawdę wszystko zasługa modeli/lek!

   Usuń
  2. No i ja dziękuję, ale to wszystko zasługa fotografa!

   Usuń
 3. Aniu...fotografie są piękne! magiczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Bardzo mi miło, że się podobają :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...