poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Restaurant Day - edycja druga!

Tak jak obiecałam, dziś zapowiedź wydarzenia, które już za niecały tydzień – a mianowicie druga edycja międzynarodowego Restaurant Day i naszej babskiej restauracji na świeżym powietrzu „Mi smakuje”. Mam nadzieję, że tym, którzy uczestniczyli w poprzedniej inicjatywie ponownie dopiszą apetyty, a Ci, którzy nie mogli być z nami w maju nadrobią obecnością w najbliższych dniach. Poniżej uchylam rąbka organizatorskiej tajemnicy i serdecznie zapraszam! Odliczanie trwa :)

Zachęcone sukcesem poprzedniej edycji (o której możecie przeczytać TUTAJ), postanowiłyśmy jeszcze raz zewrzeć szyki i poczęstować Rodziny, Przyjaciół oraz mieszkańców Gdańska naszymi przysmakami. Tym razem wystąpimy w nieco okrojonym składzie (będzie nas 4 – Ola, Magda, Maja i ja), ale za to z bagażem doświadczeń i zdwojonymi siłami! W planach mała zmiana koncepcji  - tym razem swoje dania podzielimy na trzy działy tematyczne. Będziecie mogli spróbować słodkich smaków PRL’u, posilić się potrawami z sezonowego warzywniaka i zasmakować w kuchniach świata. Do dyspozycji  będą też znów gorące napoje ze stylowego Cafe BUZZ. Brzmi dobrze, prawda? :)

Odliczamy już z niecierpliwością dni do naszego wydarzenia i przede wszystkim nie możemy doczekać się gości! W swoim i Dziewczyn imieniu zapraszam więc wszystkich Czytelników i miłośników bloga na wspólne ucztowanie. Będzie nam bardzo miło przyjąć Was znów w pięknych rejonach Głównego Miasta. Zabierzcie ze sobą bliskich i stawcie się w najbliższe niedzielne południe przed gdańskimi kamienicami, na przedprożach FRAG'u, przy ulicy Ogarnej 118. 

Gwarantujemy pyszne smaki i wesołe towarzystwo :) Zapraszamy!2 komentarze:

 1. Aniu :)
  Pięknie zaproszenie, muszę napisać swoje! :)
  Całuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję! no to czekam teraz na Twoje :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...